Pamiętaj, aby do wyliczonej ceny netto dodać opłatę paliwową.
Opłata paliwowa to dopłata stosowana w transporcie krajowym i międzynarodowym doliczana do podstawowej ceny netto każdej przesyłki.

Opłata kalkulowana jest w oparciu o średnią cenę oleju napędowego Ekodiesel, publikowaną dla krajów UE na stronie ec.europa.eu. Ponieważ ceny paliwa podlegają wahaniom, wysokość opłaty jest indeksowana tygodniowo, a jej aktualizacja publikowana jest najpóźniej w każdy piątek i obowiązuje dla tygodnia poprzedniego.

W związku z powyższym, od 01.10.2022, do cen będzie doliczana korekta paliwowa z poniższej tabelki:

Od Do Stawka

Możesz również pobrać plik z powyższymi wartościami - kliknij tutaj.

Transport – FineLog – Logistyka

Jeśli napiszemy, że zajmujemy się transportem, usłyszymy, że jesteśmy jedną z 250 tysięcy takich firm w naszym kraju. Transport to dla nas punkt wyjścia – robimy więcej.

Jeśli napiszemy, że zajmujemy się logistyką, usłyszymy, że problemy z nią związaną mają tylko wielkie korporacje. Lata doświadczeń nauczyły nas jednak, że logistyka, choć nie zawsze tak nazywana, obecna jest w każdej sferze naszego życia. Tak już mamy, że tam, gdzie inni widzą naturalne ograniczenia, my widzimy problemy logistyczne i sposoby ich rozwiązania.

Nasz zespół

Grupa FINE powstała w kwietniu 2010 roku z inicjatywy zespołu doświadczonych specjalistów działających od wielu lat w sektorze usług logistycznych w Polsce. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników tworzymy firmę dysponującą odpowiednim potencjałem, aby odpowiednio zorganizować nawet najbardziej skomplikowane procesy logistyczne.

Scroll to top