Spedycja drobnicowa

Uważamy, że otaczający nas świat funkcjonuje z coraz większą szybkością. To oznacza, że jako konsumenci stawiamy coraz wyższe wymagania. Konsekwentnie zwiększamy w ten sposób poziom oczekiwań w stosunku do logistyki. Rozwój handlu internetowego, krótsze życie produktów, wysoki poziom innowacyjności są elementami zwiększającymi wymagania w stosunku do dystrybucji. Dlatego tak dużą uwagę skupiamy na nowoczesnej dystrybucji i konsolidacji. Naszymi usługami obejmujemy teren całej Europy.

Obsługujemy zarówno pojedyncze zlecenia jak i skomplikowane projekty złożone z setek czy tysięcy przesyłek czy odbiorców. Obsługujemy zarówno firmy produkcyjne w zakresie konsolidacji od ich dostawców położonych w różnych regionach kontynentu jak i dystrybuujemy ich produkty do wielu odbiorców. Zarówno biznesowych jak i indywidualnych.

Nasze możliwości opieramy na współpracy z partnerami z każdego zakątka Europy. Uważamy, że firma działająca lokalnie najlepiej zna i rozumie lokalne warunki. A to jest element niezbędny nowoczesnej logistyki.
Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy narzędzie w postaci kalkulatora kosztów spedycji drobnicowej. Jest to narzędzie uniwersalne jednak daje wiedzę o oczekiwanych kosztach przewozów w różnych relacjach.

Spedycja FineLog autostrada
Finelog autostrada

Liderzy rynków, z którymi pracujemy:

Włochy z One Express

One Express jest wiodącym na rynku włoskim systemem dystrybucji. System tworzy ponad 100 partnerów operujących w każdym zakątku Włoch. Każdy z partnerów ma codzienne połączenie z centralnym hubem w Bolonii. FineLog jako partner systemu posiada również regularne połączenia z tym hubem. Dzięki takiej strukturze zapewniamy obsługę każdej przesyłki drobnicowej w relacji Włochy => Polska oraz Polska => Włochy.

Docieramy do każdego zakątka Włoch. Regularnie, szybko, skutecznie i efektywnie kosztowo. Więcej informacji www.oneexpress.it. W ramach One Express Obsługujemy przesyłki złożone z pojedynczych kartonów wina oraz takie które składają się z 8 palet euro.

Niemcy, Benelux oraz Skandynawia ze S.T.a.R.

S.T.a.R. to system dystrybucji funkcjonujący na terenie Niemiec oraz krajów ościennych. Istnieje od 1994 roku. W samych Niemczech zrzesza ponad 90 partnerów. Centralny hub znajduje się z Homberg Efze – miejscowości położonej w centrum kraju. Tak samo jak każdy partner systemu mamy regularne połączenia pomiędzy naszym centrum w Słubicach a hubem centralnym systemu.

To zapewnia mam możliwość obsługi przesyłek w każdej relacji w wyjątkowo krótkich terminach. Star to system przede wszystkim zorientowany na przesyłki drobnicowe oraz przestrzenne.

Więcej na www.star-kooperation.de

Finelog w Niemczech
Finelog w Szwajcarii

Niemcy, Austria oraz Szwajcaria z ELVIS

 

ELVIS to przełomowy niemiecki system transportowy. Powstał w 2010 roku jako pierwsza w Niemczech sieć skupiona na przewozie ładunków częściowych. Wszystkie pozostałe systemy i sieci funkcjonujące na rynku niemieckim mają ograniczenie maksymalnej przesyłki do kilku palet (5-7). Elvis również, ale wynosi ono 17 palet.

Aktualnie działalność systemu Elvis opiera się na centralnym hubie w Knullwald .

Więcej informacji na www.elvis-ag.com

Francja z VoluPal

Volu Pal to sieć zrzeszająca niemalże 100 lokalnych francuskich spedycji i przewoźników obsługujących całą Francję. Volu Pal posiada 4 huby na terenie Francji. FineLog korzysta z dwóch z nich – w regionie Langres (Paryż) oraz Mitry (Dijon).

Dzięki temu oferujemy naszym Klientom dostawy przesyłek w regionach centralnej i wschodniej Francji w czasie 72-96h.

Więcej na www.volupal.com

Finelog we Francji

Porozmawiaj z jednym z naszych konsultantów

Scroll to top