Dystrybucja europejska

Finelog pomoże Państwu wysłać przesyłki paletowe w każdy zakątek Europy. Działamy w międzynarodowej sieci Paneco, która reprezentowana jest w Polsce przez platformę Kommodus SA.

Nasze działania obejmują już całą Europę, dzięki czemu przewiezienie przesyłek paletowych z jednego krańca Europy w drugi nie jest dla nas wyzwaniem.

Finelog jest liderem na rynku międzynarodowej drobnicy i umożliwia swoim klientom wycenę przesyłek, jak również składanie zamówień transportowych online. Zapraszamy do kalkulatora cen na naszej stronie

Przejdź do kalkulatora cen

Usługa transportowa
Sieć spedycyjna

Zapraszamy do skorzystania z naszych stałych linii do/ z Niemiec, Włoch, Francji, Portugalii, Bułgarii, Serbii, Rumunii, Albanii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Litwy, Łotwy, Turcji i wielu innych europejskich krajów.

Zobacz mapę

Korzyści dla Klientów firmy Finelog:

• stałe linie międzynarodowe
• nieograniczony zasięg geograficzny świadczonych usług
• szeroki zakres usług dzięki dostępowi do szerokiego wachlarza usług innych partnerów
• wysokie standardy
• sprawne działanie dzięki jednolitym zasadom
• atrakcyjne ceny

Prosimy o składanie zapytań na adres:
info@finelog.pl

 

Kim jesteśmy?

Finelog jest współtwórcą, udziałowcem i partnerem krajowej sieci logistycznej Kommodus S.A. oraz międzynarodowej sieci Paneco.

Partnerstwo to daje ogromne szanse biznesowe oraz poszerza możliwości działania każdej firmie logistycznej, działającej w Polsce i ułatwia wejście na rynki europejskie.

Sieć Paneco, do której należy Kommodus S.A. i tym samym Finelog, to pierwsza w Europie sieć drobnicowa firm spedycyjnych i logistycznych. Na rynku działa wiele firm o zasięgu globalnym, nie ma jednak systemu, który łączyłby pojedyncze firmy, pracujące na danym terenie, w sieć o zasięgu naszego kontynentu.

Robi to właśnie Paneco. - łączy najlepiej funkcjonujące organizacje krajowe w spójny system na poziomie europejskim.

Paneco AG to przede wszystkim platforma tworząca jednolity proces operacyjny oraz łącząca wszystkich swoich członków jednolitym rozwiązaniem IT, z którego korzysta też Finelog.

To pozwala na pracę w ramach jednolitego systemu i wspólnych standardów jakościowych.

Europejska Sieć Logistyczna

Czym zajmuje się Paneco i jakie daje nam korzyści partnerstwo w tej sieci?

Paneco organizuje europejską dystrybucję przesyłek: drobnicowych i częściowych, a także kompleksową obsługę logistyczną.

Paneco buduje sieci połączeń logistycznych, które umożliwiają szybki i kosztowo efektywny sposób dystrybucji każdej przesyłki pomiędzy dwoma dowolnymi punktami w Europie.

Paneco zrzesza partnerów z wszystkich krajów EU oraz wielu krajów europejskich spoza Unii.

Celem Paneco jest umożliwienie każdemu partnerowi realizacji usług spedycyjnych i transportowych na terenie całej Europy w zakresie przesyłek drobnicowych, częściowych i całopojazdowych.

Paneco do realizacji usług spedycyjnych zapewnia platformę operacyjną, dzięki której firmy mogą lepiej i w szerszym zakresie obsłużyć swoich klientów.

W biznesie najlepiej się wszystkim wiedzie, gdy pracuje się wedle zasady „win-win”. I to właśnie ona leży u podstaw europejskiej sieci transportowej Paneco, którą jako Finelog jesteśmy współtwórcą i powołaliśmy ją, by mniejszym firmom transportowym, tym o zasięgu lokalnym, ułatwić współpracę z podmiotami z innych krajów, a tym samym ich klientom umożliwić korzystanie z ogólnoeuropejskiej usługi transportowej.

Dzięki sieci, jako Finelog działamy ponad granicami, eliminujemy różnice i bariery oraz stoimy na straży wysokich standardów zawodowych.

Jeśli prowadzisz firmę spedycyjną

Idealnym rozwiązaniem dla silnych podmiotów działających lokalnie jest członkostwo w sieci Kommodus w Polsce, która jest współtwórcą oraz częścią Paneco. Dzięki naszej międzynarodowej, otwartej, ponadgranicznej koncepcji, firmy partnerskie mogą się bezpiecznie rozwijać i kompleksowo obsługiwać swoich klientów. Nie muszą odmawiać swoim klientom zagranicznych kierunków. Nie muszą korzystać z dużych, mało elastycznych przewoźników. Jesteście Państwo w międzynarodowych rękach i możecie być pewni, że towar Waszego Klienta dotrze w każdy zakątek Europy. W sieci obowiązują zasady partnerskie.

Każdy Partner ma zagwarantowany stały dostęp do wspólnej platformy do obsługi oraz spójny system, który stoi na straży standardów zawodowych, warunków cenowych i rozwiązań operacyjnych. Jako Partner Kommodusa, macie Państwo stały dostęp do wszystkich międzynarodowych Kontaktów z sieci, a także do panelu operacyjnego, możecie Państwo na bieżąco monitorować swoje przesyłki.

Jesteśmy Twoim Partnerem.

Dlaczego warto?

• Otrzymasz łatwy i nieograniczony dostęp do europejskiej dystrybucji i logistyki
• Otrzymasz łatwy i nieograniczony dostęp do międzynarodowych Partnerów i ich know how
• Poszerzysz zakres usług dzięki dostępowi do szerokiego wachlarza usług innych partnerów
• Zwiększysz zasięg geograficzny świadczonych usług
• Skorzystasz ze stałych linii międzynarodowych
• Będziesz działać zgodnie z transparentnymi i jednolitymi zasadami
• Będziesz używać intuicyjnego systemu operacyjnego
• Skorzystasz z wysokich standardów

Zgłoś się do nas, by poznać szczegóły członkostwa w naszej sieci!

Cała Europa

Nie tylko kraje zrzeszone w Unii Europejskiej.

Kompleksowość

TSL (transport, spedycja, logistyka) ponad granicami.

Atrakcyjne ceny

Oferta konkurencyjna wobec globalnych przewoźników.

Szybki transport

Przesyłki z jednego do drugiego zakątka na naszym kontynencie.

Spójny system

Jednolite zasady i cenniki wzajemnych rozliczeń między partnerami

Przyjazna platforma

Technologia dla pewnego transportu ponad granicami.

Wysokie standardy

Nasi członkowie zobowiązują się ich przestrzegać.

Dowolne przesyłki

Drobnicowe, częściowe i całopojazdowe. Na wszystkich rodzajach palet - europalety, palety przemysłowe, półpalety.

Dołącz do naszej sieci!  lub skorzystaj z oferty naszych Partnerów!

Zgłoś się do nas, by poznać szczegóły członkostwa w naszej sieci!

Kontakt

Scroll to top