Spedycja całopojazdowa

Organizujemy przewozy ładunków całopojazdowych w kraju i w relacjach międzynarodowych. Potrafimy zorganizować transport tak, aby był na czas, na miejsce i na pewno.Usługi spedycji i transportu całopojazdowego świadczymy zarówno z wykorzystaniem floty własnej jak i grupy podwykonawców.

Wykorzystujemy różne rodzaje pojazdów, dostosowane do potrzeb danej usługi. Nasze pojazdy posiadają wyposażenie do przewozu przesyłek niebezpiecznych (ADR), a także pozwolą przetransportować Państwa produkty w ściśle określonej temperaturze. Jakość naszych usług transportowych gwarantuje nasze bogate doświadczenie.

Obsługujemy klientów w branżach:

  • RTV
  • motoryzacyjnej
  • przemysłu lekkiego
  • przemysłu ciężkiego
  • spożywczej
  • meblowej i wyposażenia wnętrz

Zapytaj o wycenę przewozu Twojego ładunku.

Spedycja całopojazdowa

Spedycja całopojazdowa to oferta dla tych klientów, którzy chcą szybko, sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie dostarczyć swój ładunek do dowolnego miejsca w Europie.

Zalety

Dzięki naszej ofercie nie jest już konieczne kupowanie floty pojazdów transportowych, celem pojedynczego czy nawet wielokrotnego, nieregularnego przewozu towarów. Nasze doświadczenie i umiejętności logistyczne, gwarantują bezpieczny załadunek całopojazdowy i sam proces transportu. Nasza propozycja to wykup pełnej powierzchni załadunkowej wynajmowanego pojazdu. W przypadku dużej ilości towarów przewóz całopojazdowy jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem w sensie ekonomicznym niż przewożenie pojedynczych partii produktów. Dodatkowo gwarantujemy wtedy, że w przestrzeni załadunkowej znajdują się jedynie nasze produkty, co zmniejsza prawdopodobieństwo pomyłkowego wydania złemu odbiorcy czy też pomieszania przesyłek. Odbiór i dostawa towaru w jedno miejsce jest wielkim udogodnieniem, gdyż pozwala skrócić okres dostawy, co przekłada się na zwiększone zadowolenie klientów oraz poprawę reputacji firmy.

Nasza oferta

W zakresie naszych usług gwarantujemy bezpieczny i maksymalnie szybki przewóz ładunków całopojazdowych w Polsce i za granicą. Mamy olbrzymie doświadczenie w zakresie organizacji tego typu przewozów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy realizowany przez nas transport dotrze na czas w stanie nienaruszonym. Odpowiednie zabezpieczenie ładunku, a także doświadczeni kierowcy oraz sieć sprawdzonych partnerów handlowych, to nie jedyne nasze atuty. Wszystkie zlecenia wykonujemy z wykorzystaniem naszej floty, jak też pojazdów należących do podwykonawców. Dzięki temu możemy skorzystać z doświadczeń partnerów, którzy doskonale znajdą lokalny rynek i są w stanie zagwarantować tym samym szybkość dostarczenia danej przesyłki. Pojazdy, którymi dysponujemy, przystosowane są do transportu każdego rodzaju przesyłek. Także, jeśli chodzi o towary niebezpieczne, czy produkty, które muszą być transportowane w odpowiedniej temperaturze.

Porozmawiaj z jednym z naszych konsultantów

Scroll to top