Dostawa LTL

Czas dostawy LTL

Klienci często pytają nas, jak to możliwe, że firma obiektywnie mniejsza od globalnych graczy jest w stanie realizować dostawy szybciej, niż konkurencja. Kluczem do sukcesu jest eliminowanie niepotrzebnych “przystanków” na drodze przesyłki, oraz współpraca z lokalnymi Partnerami z wykorzystaniem zasady “win-win”.

Rozbudowane sieci transportowe firm globalnych mają swoje zalety, ale nie są też pozbawione wad. W celu niekończącej się optymalizacji kosztów procesu logistycznego, Twoja przesyłka np. z Polski do Włoch, wędruje po drodze między hubami (często kilka w jednym kraju!) oraz autami liniowymi. Im więcej przeładunków po drodze, tym większa szansa na uszkodzenie, czy wręcz zagubienie przesyłki. Dodajmy do tego rozbieżności proceduralne różnych dywizji firm globalnych, i mamy gotowy przepis na poważne opóźnienia. Czy proces logistyczny musi tak wyglądać?

Oczywiście, że nie! Wierzymy, że najbardziej skuteczne są rozwiązania najprostsze. Dlatego też stworzyliśmy system, który łączy prostotę z efektywnością. Ograniczając do minimum liczbę przystanków na drodze przesyłki (dwa do najdalej położonej Hiszpanii), czas dostawy do hubu doręczającego jest najkrótszy z możliwych. Następnie przesyłka jest doręczana do odbiorcy przez jednego z naszych lokalnych Partnerów. Przypisane do Partnerów niewielkie strefy, w połączeniu z dokładną znajomością okolicy, pozwalają na szybką i bezproblemową dostawę.

Wiemy, że kluczem do udanej współpracy jest wspólnota celów i mądre planowanie. Ta zasada przyświeca nam we współpracy zarówno z Klientami, jak i lokalnymi Partnerami - właśnie dlatego oferowany przez nas serwis jest nie tylko ekspresowy, ale również ekonomiczny.

* Podany czas dostawy nie obejmuje dnia załadunku

 Zalety Systemu Drobnicowego FineLog:

-       minimalizacja ryzyka i przyspieszenie dostawy poprzez ograniczenie przeładunków

-       współpraca z lokalnymi Partnerami doskonale znającymi okolicę

-       ograniczenie do minimum czynności administracyjnych, które opóźniają proces

 

Scroll to top