Finelog we Francji

Przesyłki paletowe międzynarodowe

Przewożenie rzeczy małych nie jest dużym wyzwaniem. Jest nim jednak transport rzeczy wielkich – ładunków dużych, które muszą dotrzeć bezpiecznie do klienta i to dotrzeć na czas, ponieważ są w jakiś sposób potrzebne, niezbędne. Spora część takich rzeczy transportowana jest przy pomocy specjalnych palet – na których można bezpiecznie załadować cały towar i stosownie go zabezpieczyć na całą, często długą podróż. Przesyłki paletowe to nasza specjalność – i dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z naszych klientów był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Warto lepiej zapoznać się z naszą ofertą!

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą spedycyjną, która już od wielu lat działa w branży – znamy zatem jej specyfikę i jesteśmy w stanie dostosować sposób działania do okoliczności czy wymagań konkretnego klienta. Posiadamy stosowną wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie, które zresztą nadal nabywamy – cały czas bowiem staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, żeby jeszcze lepiej odpowiadać współczesnym czasom i dostosować się do zmieniających się warunków. Wszystkie rozwiązania zostają zawsze dostosowane do potrzeb konkretnego zamówienia. Dlatego też współpraca z nami jest doskonałym wyborem – posiadamy odpowiednie zasoby technologiczne, organizacyjne i techniczne, by sprostać wszystkim wyzwaniom i pokonać wszelkie, ewentualne trudności.

Przesyłki paletowe międzynarodowe

Palety to specjalne, zwykle drewniane konstrukcje, które umożliwiają wygodny transport licznych towarów. Dzięki nim można w wygodny sposób ułożyć na twardej, sztywnej i stabilnej powierzchni liczne produkty, w ten sposób umożliwiając ich szybkie i sprawne przetransportowanie z miejsca na miejsce. Nawet niestandardowe towary mogą w ten sposób zostać łatwo przewiezione do celu. Gdyby nie możliwość przewożenia towarów właśnie w ten sposób, wiele firm miałoby olbrzymi problem – na szczęście jednak specjalne palety zostały wymyślone, a nawet wykonywane są w różnych, standardowych i niestandardowych wielkościach. Nasza firma zajmuje się transportem przesyłek paletowych – dużych ładunków, które muszą najszybciej jak to możliwe trafić w określone miejsce.

Transport w kraju i poza granicami

Świadczymy usługi przewozu przesyłek paletowych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami – skupiamy się jednak głównie na przesyłkach międzynarodowych, zagranicznych. Potrafimy zaplanować wszystko tak, żeby towar szybko trafił z miejsca na miejsce – i oczywiście by wszystko przebiegło sprawnie oraz z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Usługi transportu świadczymy z wykorzystaniem własnej floty, jak i przy pomocy specjalnej grupy podwykonawców. Zajmujemy się spedycją wielkich towarów różnego typu – między innymi z branży RTV, motoryzacyjnej, meblowej czy spożywczej. Posiadamy odpowiednie warunki do tego, by przewozić żywność nawet w ściśle określonej temperaturze. Dobry plan, ścisłe trzymanie się go, ale i umiejętność improwizacji w obliczu trudności – to cechy, które nas wyróżniają na tle innych firm. Międzynarodowe przesyłki paletowe to nasza specjalność! Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty!

Scroll to top